NOWY ROZDZIAŁ SAGI DESTINY - THE TAKEN KING

Destiny: The Taken King to kolejna przygoda jaka rozgrywać się będzie w świecie Destiny. Pojawi się nowa kampania i zlecenia, nowi wrogowie, lokacje, nowe strike’i i mapy Crucible. Nie zabraknie też nowego rajdu, który wyciśnie z graczy ostatnie poty. By zmierzyć się z nadciągającymi wyzwaniami, gracze będą mieli dostęp do trzech nowych podklas Strażników, rozbudowanego arsenału broni, zbroi i wyposażenia. The Taken King pojawi się na rynku 15 września 2015.“The Taken King to nasze rozwinięcie sagi, rozpoczęcie kolejnego roku z Destiny” – mówi Harold Ryan, prezydent Bungie. “To na czym nam zależy, to zapewnić obecnym, oddanym graczom nowe doświadczenia i jednocześnie przyjąć do naszego świata nowych graczy. Bardzo lubimy słuchać głosów od graczy i na ich podstawie przygtowaliśmy dotychczas ponad 30 uaktualnień. Aktywni gracze spędzają przy Destiny trzy godziny dziennie – ważne dla nas jest zapewnić im odpowiednią dozę atrakcji i nowych aktywności w The Taken King. Już we wrześniu…”

Mroczny cień padł na nasz świat. Oryx, król Taken, pała żądzą zemsty i manipulując mrokiem wskrzesza armię Taken. Twoim zadaniem jest znaleźć drogę przez okręt Dreadnaught, by pokonać Oryxa zanim armia mroku zniszczy naszą cywilizację wraz z całym układem słonecznym.

Stań się legendą.

PODSTAWOWE CECHY:


  • Potężne nowe moce – By zwalczyć mrok i armię Takenów, gracze otrzymają dostęp do nowych podklas:
  • Warlock może wywołać elektryczną burzę;
  • Hunter stworzy łuk grawitacyjny;
  • Titan przywoła płonący młot.
  • Całkowicie nowa kampania – Ogromny okręt Dreadnaught krąży wokół Saturna. Oryx, król Taken przybył do naszego system słonecznego wraz ze swoją armią. Jego cel to zemsta na Strażnikach, którzy zniszczyli jego syna Crota.
  • Nowa lokacja – Dreadnaught, flagowy okręt Onyxa. Tajemnicza, wypełniona dobrami forteca.
  • Nowe nagrody i możliwości personalizacji – Zdobądź nowe bronie, zbroje, wyposażenie – także legendarne, egzotyczne i z emblematami frakcji i Taken. Zmień wygląd swojego Strażnika z emblematami, zbrojami i pojazdami nawiązującymi graficznie do The Taken King.
  • Debiut na E3 2015 – Dwa nowe tryby gry:
  • Rift – Tryb gry z celami. Intensywna walka w trybie 6-na-6, gdzie drużyny walczą o złapanie znajdującej się na środku mapy iskry. Iskrę należy przenieść do bazy wroga i zdetonować.
  • Mayhem – Zupełnie nowe podejście do trybu Crucible. To chaos w trybie 6-na-6, który zapewnia szybszą regenerację umiejętności, więcej specjalnej i ciężkiej amunicji i szybsze odradzanie.

Wyjątkowa zawartość dla PlayStation® – Gracze korzystający z PlayStation® otrzymają dodatkową zawartość taką jak Strike, mapa Crucible, trzy zestawy wyposażenia i broń egzotyczną.

Galeria z gry:


Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).


zobacz cały regulamin